Karawaning Kamping w Ochabach

Wyszukaj

W dniach 14 - 16 września Klub Motorowy Górników "Jarząbek" z Jastrzębia - Zdroju zorganizował wspólnie z Sołtysem Ochab panem Maciejem Bieńkiem,  Ogólnopolski Zlot Caravaningowy. Patronat honorowy objął Burmistrz Skoczowa pan Mirosław Sitko. Zdjęcia w galerii.

W dniu 11.02.2017r. członkowie naszego klubu wybrali nowe władze na kadencję 2017r. - 2021r.

Zdjęcia z zebrania.

 

Zarząd Klubu Motorowego Górników "Jarząbek" z okazji jubileuszu 45 - lecia działalności, serdecznie zaprasza załogi klubowe na spotkanie w dniu 10 września 2016 roku o godz. 19.00 na naszym klubowym campingu w Ochabach. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie obecności  do dnia 5 września na nr tel. 503 735 347 lub 662 742 501

Zapraszamy członków klubu na prace społeczne przy uruchomianiu i przygotowaniu kempingu do sezonu w dniach 15 - 17 kwietnia. Przyda się każda para rąk. Pracujący są oczywiście zwolnieni z opłaty. Podpisano Zarząd KMG Jarząbek

Na zebraniu sprawozdawczym za rok 2015 połączonym ze spotkaniem opłatkowym członków naszego klubu omówiliśmy szczegóły dotyczące sezonu 2016, podsumowaliśmy sezon 2015, dzieliliśmy się opłatkiem i przede wszystkim mogliśmy się spotkać po raz ostatni w tym roku. Nagrodziliśmy również osoby, które szczególnie zasłużyły się dla klubu w tym roku.

Resztę zdjęć z zebrania znajdziecie w naszej galerii.

 

Spotkanie opłatkowe KMG JarząbekW piątek 19 grudnia 2014 odbyło się spotkanie opłatkowe członków klubu KMG Jarząbek.

Na spotkaniu przedstawiono sprawozdanie zarządu z działalności klubu za rok 2014.

Wręczeniem pamiątkowej statuetki uhonorowano członków, którzy swoją pracą i zaangażowaniem aktywnie uczestniczyli w życiu klubu.

Tradycyjnie już, jak to na spotkaniu opłatkowym klubowicze złożyli sobie życzenia, łamiąc się świątecznym opłatkiem.

Zdjęcia ze spotkania zobaczycie w naszej galerii

19 grudnia o godz. 16.00 w sali NOT KWK Zofiówka przy ul. Dębina odbędzie się zebranie sprawozdawcze KMG "Jarząbek" połączone ze spotkaniem opłatkowym. Na spotkanie zaprasza zarząd klubu.