Karawaning Kamping w Ochabach

Wyszukaj

Nasza załoga Agnieszka, Krzysztof, Gabriela, Bartosz Gajda zwyciężyła w Okręgowym Konkursie Caravaningowym, klub zajął III miejsce. Gratulacje.

Wręczenie pucharów odbyło się w Chorzowie w hotelu Gorczowski, na uroczystej Gali Podsumowania Sezonu ZO PZM w Katowicach.

zdjęcia Marcin Turko, Jurek Bebak

W dniu 22 grudnia w sali NOT przy kopalni Zofiówka odbyło się zebranie członków klubu. Podsumowaliśmy nasze działania w 2017 roku na kempingu w Ochabach oraz wyniki klubowiczów w rywalizacji caravaningowej w konkursach PZM. Wręczyliśmy także puchary za rywalizację klubową. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia połamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Później był czas na rozmowy, wspomnienia i snucie planów na nowy sezon.

zdjęcia w galerii.

W dniu 11 listopada w wodzisławskim hotelu Amadeus odbyła się Gala Caravaningu, na której uhonorowano zwycięzców Caravaningowych Mistrzostw Polski i Konkursu Aktywności Turystycznej w roku 2017. W CMP nasi członkowie Maciej Kołodziej z Iwoną Kasperek zdobyli  wicemistrzostwo Polski, klub zajął IV miejsce. W KAT III miejsce zajęli Irena i Ryszard Morawscy, IV Agnieszka i Krzysztof Gajda, VI Elżbieta i Ryszard Satora. Gratulujemy!. Po Gali wszyscy bawili się na Balu Mistrzów. Zdjęcia w galerii.

A to relacja na stronie PZM

Powstaje nowy kalendarz zlotów na rok 2018. Będzie na bieżąco aktualizowany. Zapraszamy do lektury i planowania wyjazdów.

W dniach 15 - 17. 09.2017 roku na campingu w Ochabach, pod patronatem Burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko, odbył się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy "Motoryzacja XX wieku".

Zdjęcia w galerii.

Nasze załogi wzięły udział w 21.Dahlie Rallye w Radkowie. Kolega Adam Wolfram zwyciężył w rozegranym konkursie sprawnościowym. Gratulujemy.

Miło nam poinformować, że nasi członkowie zdobyli Puchary Śląska: Agnieszka Gajda w kategorii: Jazda Sprawnościowa Samochodem Pań, Krzysztof Gajda w kategorii: Jazda Samochodem z Przyczepą, Marcin Słaboń zajął 7 miejsce, Agnieszka Gajda - 9, Ryszard Morawski - 13.

W Caravaningowych Mistrzostwach Polski 2 miejsce zajęła drużyna: Maciej Kołodziej i Iwona Kasperek; nasz klub w tych rozgrywkach był na 4 miejscu; w Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym 1 miejsce zdobył Szymon Samborski. Nasze gratulacje!