Karawaning Kamping w Ochabach

Wyszukaj

W dniach 18-20.05.2018 r. nasz klub zorganizował Ogólnopolski Zlot Caravaningowy "Jarząbkowe Przełaje". Honorowy patronat nad zlotem objęła Prezydent miasta Jastrzębie-Zdrój pani Anna Hetman w ramach obchodów 55-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Swój jubileusz 30-lecia działalności świętowała z nami firma Transa-M z Pszczyny, która przygotowała dla uczestników wiele prezentów i upominków. 

zdjęcia w galerii

Na zlot przybyły 62 załogi z 8 klubów i nie zrzeszeni, razem 142 osoby, w tym 33 troje dzieci i młodzieży. W biegu przełajowym w kategorii kobiety zwyciężyła Paulina Borkowska, wyprzedzając Iwonę Kasperek i Katarzynę Pielorz. Wśród mężczyzn najlepszy był Bartosz Błażejak, drugi Jerzy Samborski, trzeci Jacek Borkowski. Wśród młodzieży I miejsce zajął Szymon Samborski, II Szymon Baran, a III Gabriel Roter. Wśród dziewcząt najlepsza była Małgosia Piwowar.