Zapraszamy na spotkania i imprezy jesienno-zimowe caravaningowców i tak:

Głowna Komisja Caravaningowa zaprasza na Ogólnopolskie Podsumowanie Sezonu Turystyki Caravaningowej 2013 roku połączone z Balem Mistrzów do Łodzi. Szczegóły na stronie PZM i tu  Na gali będzie uhonorowany nasz klub, który zdobył w CMP 6 miejsce (najlepszą pozycję w klasyfikacji drużynowej z naszego klubu zdobyli Agnieszka i Krzysztof Gajda - miejsce 7 ). Natomiast w Konkursie Aktywności Turystycznej zwyciężyła załoga Irena i Jerzy Bebak, drugie miejsce załoga Agnieszka i Krzysztof Gajda. Wyniki można oglądać na stronie www.pzm.pl w zakładce caravaning.

Zarząd naszego klubu zaprasza 19 grudnia o godz. 16.00 w sali NOT przy KWK Zofiówka na ul. Dębina na zebranie Sprawozdawcze połączone z tradycyjnym spotkaniem opłatkowym. Kawa, herbata, opłatki dostępne na miejscu.

Na dzień 15 luty 2014 zaplanowaliśmy nasz coroczny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sali Domu Kultury w Pawłowicach (na osiedlu). Szczegóły będą podane w terminie późniejszym.