W dniu 18 XII 2018 r. o godz. 16.30 zapraszamy do klubu NOT KWK Zofiówka na ul. Dębina 39 w Jastrzębiu - Zdroju (koordynaty 49.969628  18.626382) na zebranie sprawozdawcze  i opłatek klubowy. Podsumujemy działalność za okres od zebrania sprawozdawczo-wyborczego do chwili obecnej. Na spotkanie zapraszamy członków klubu wraz z osobą towarzyszącą. Wszelkie informacje pod nr tel. 503 735 347. Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie obecności.

Miło nam poinformować, że Caravaningowym Mistrzem Polski w roku 2018 został Krzysztof Gajda, wicemistrzem Agnieszka Gajda. W Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym trzecie miejsce zajęła Gabriela Gajda, a Szymon Samborski był czwarty. GRATULUJEMY. Nasz klub zdobył tytuł Mistrza Polski. Dziękujemy wszystkim startującym za udział i rywalizację. Także w Konkursie Aktywności Turystycznej nasze załogi zajęły miejsca w czołówce. II miejsce dla załogi Satora Elżbieta i Ryszard,         IV miejsce Gajda Agnieszka, Krzysztof, Gabriela, Bartosz, V miejsce Morawska Irena Ryszard, VI miejsce Kasperek Iwona i Kołodziej MaciejGratulujemy.

wszystkie wyniki

Sukcesów naszych klubowiczów ciąg dalszy. Na rozegranej III rundzie CMP i MKC w Starym Oleśnie Krzysztof Gajda zdobył drugie miejsce; tuż poza podium, na czwartym  miejscu uplasował się Ryszard Morawski. Nasz klub zajął II miejsce. W MKC Gabrysia Gajda była VIII, a miejsce IX zajął Szymon Samborski. Gratulujemy, a wszystkim startującym dziękujemy za zaangażowanie. Zdjęcia w galerii

Na naszym kempingu gościliśmy dzieci z Zespołu Szkół nr 4 w Ochabach. Była pogadanka na temat bezpiecznych wakacji, były zabawy i konkursy, a także coś na ząb. Dziękujemy młodzieży za wspaniałą zabawę. Zdjęcia w galerii.

Miło nam poinformować, że w Świdnicy w Caravaningowych Mistrzostwach Polski Nasz klub zajął I miejsce. W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Krzysztof Gajda, III miejsce Agnieszka Gajda, VI miejsce Maciej Kołodziej. W Młodzieżowym Konkursie Caravaningowym I miejsce zdobyła Gabriela Gajda, a III Szymon Samborski. GRATULUJEMY!!!