W sobotę 9 lutego członkowie naszego klubu wspólnie z członkami stowarzyszenia "Nowsi" z Rydułtów bawili się w Brennej. Było trochę za mało śniegu, więc kulig odbył się na kołach, był grzaniec i ognisko, a po obiedzie wspólna biesiada i śpiewy.

zdjęcia w galerii

19 stycznia w hotelu Gorczowski w Chorzowie odbyła się uroczystość podsumowania sezonu. W dziedzinie caravaningu puchary odebrali: Krzysztof Gajda - Mistrz Polski, Agnieszka Gajda - w-ce Mistrz Polski. Za klubowe Mistrzostwo Polski puchar odebrał prezes. Puchar za zdobycie II miejsca w Okręgowym Konkursie Caravaningowym otrzymała  załoga Agnieszka, Krzysztof, Gabriela i Bartosz Gajda, klub zajął III miejsce. Puchary i nagrody w Konkursie Aktywności Turystycznej otrzymały załogi: za II miejsce Elżbieta i Ryszard Satora, za IV Agnieszka i Krzysztof Gajda, za V Irena i Ryszard Morawscy, za VI Iwona Kasperek i Maciej Kołodziej. 

 zdjęcia w galerii

 

W dniu 18 grudnia 2018 r. członkowie naszego klubu spotkali się w sali NOT KWK Zofiówka na zebraniu sprawozdawczym. Podsumowaliśmy działalność klubu od zebrania wyborczego w lutym 2017 r. do grudnia 2018. W spotkaniu uczestniczył prezes ZO PZM w Katowicach , przewodniczący GKC PZM kolega Dariusz Jajko i wspierający nasz klub przedstawiciel firmy Transa - M z Pszczyny kolega Tomasz Majnusz. Prezes Dariusz Jajko wręczył odznaki honorowe PZM naszym zasłużonym koleżankom i kolegom. Wręczyliśmy także dyplomy i upominki wyróżniającym się w pracy społecznej oraz wynikami sportowymi klubowiczom. Po zebraniu złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne.

zdjęcia w galerii

W dniu 18 XII 2018 r. o godz. 16.30 zapraszamy do klubu NOT KWK Zofiówka na ul. Dębina 39 w Jastrzębiu - Zdroju (koordynaty 49.969628  18.626382) na zebranie sprawozdawcze  i opłatek klubowy. Podsumujemy działalność za okres od zebrania sprawozdawczo-wyborczego do chwili obecnej. Na spotkanie zapraszamy członków klubu wraz z osobą towarzyszącą. Wszelkie informacje pod nr tel. 503 735 347. Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie obecności.