Caravaningowe Mistrzostwa Polski PZM 2022

W dniach 13-15 maja 2022 roku na terenie naszego klubowego Campingu Ochaby odbył się Ogólnopolski Zlot Caravaningowy, podczas którego rozegrano I rundę Caravaningowych Mistrzostw Polski PZM oraz Młodzieżowego Konkursu Caravaningowego PZM. W zlocie wzięło udział 109 załóg, na które składało się 269 osób (211 dorosłych, 33 dzieci, 25 młodzieży). Będący na miejscu turyści reprezentowali 10 klubów, 14 załóg nie było zrzeszonych w żadnym klubie. Wyniki na stronach www.pzm.pl Zlot przebiegł bez zakłóceń i zgodnie z przygotowanym wcześniej programem. Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy gościom za świetną zabawę. Podziękowania   dla OSP Ochaby za przygotowanie placu do jazd. Szczególne podziękowania kieruję do koleżanek i kolegów naszego klubu, którzy wzięli na siebie trud przygotowania kempingu i przeprowadzenia mistrzostw i zlotu.

komandor Jurek Bebak

zdjęcia w galerii

przejazd samochodem